Якість

В основі нашого успіху лежать безпека і надання якісних послуг з транспортування негабаритних і великовагових вантажів. В своїй діяльності Холлеман Україна керується системою управління якістю ISO 9001/2008, і має сертифікат TUV Rheinland. Внутрішні системи комунікації і управління операційними процесами розроблені і використовуються у відповідності з положеннями системи. Від часу свого заснування компанія дотримується принципів і цінностей, які сприяють досяжності поставлених цілей, і пропонують при цьому безпеку, якість, і стислі терміни надання послуг негабаритних перевезень та перевезень великовагових вантажів.

Безпека

Транспортування великовагових, негабаритних вантажів тісно пов’язане з питаннями безпеки. Ми ретельно аналізуємо кожен етап з точки зору безпеки. Наш штат професійно виучений на транспортуванні нашого власного устаткування, і ці навики постійно зміцнюються і перевіряються. Здоров’я персоналу і збереження вантажу клієнта мають завжди бути в цілковитій безпеці. Ми отримали сертифікацію TUV Rheinland щодо відповідності стандарту OHSAS 18001/2007.

Страхування

Незалежно від того які роботи проводяться – або це монтаж устаткування, або навантажувально-розвантажувальні роботи в порту, транспортування негабаритного або великовагового вантажу в усередині країни або це міжнародні перевезення, – ваш вантаж завжди надійно застрахований. Як правило, ми страхуємо вантаж за програмою КАСКО.

/* */