Вітроелектростанції

Група компаній Холеман і Холеман Україна зокрема, володіє всіма необхідними технічними засобами і значним досвідом в області транспортування вітрогенераторів в межах Західної і Східної Європи. Ми налагодили схему постачань і організували інфраструктуру необхідну для транспортування, зберігання і перевантаження ветрогенераторов.

Річковий транспорт

У цьому випадку компоненти вітрогенераторів поставляються з Західної Європи по Дунаю. В порту Ізмаїл елементи вітряка перевантажуються на наш спецтранспорт для транспортування негабаритних та надважких вантажів.

Морський транспорт

До держав чорноморського регіону вітрогенератори зазвичай доставляються морським шляхом. Ми володіємо всім необхідним для транспортування і виконання всіх робіт по навантаженню-розвантаженню ветрогенераторов в портах Бургас, Варна, Констанца, Одеса, Іллічівськ, Маріуполь.

Власне устаткування

Свого часу група компаній Холеман інвестувала мільйони євро в проекти по транспортуванню вітрогенераторів: тягачі, розсувні причепи для транспортування лопатей, башт і гондол ветрогенераторов, крани великої вантажопідйомності і інше допоміжне устаткування.

Обстеження маршруту

Група компаній Холлеман є партнером найбільших європейських виробників вітрогенераторів, і виконує транспортування негабаритних елементів до місця монтажу. Нам відомі всі вимоги до транспорту, розміри і маса елементів, а після обстеження маршруту ми направляємо партнерам звіт із зазначенням найбільш прийнятної дороги для транспортування. Якщо на шляху транспортування негабаритного або надважкого вантажу є перешкоди, ми надаємо рекомендації, які міри можливо застосувати та при цьому мінімізувати обсяги робіт та фінансові витрати.

captcha
Введіть код

Я дозволяю обробку наданих персональних даних

Поля позначені * є обов'язковими до заповнення

/* */