Проектні перевезення

Один з пріоритетних напрямів для Холлеман Україна – здійснення проектних перевезень(доставка “від дверей до дверей”). У разі проектного перевезення вантажовласник повністю звільняється від необхідності вирішувати завдання пов’язані з транспортуванням і може повністю сконцентруватися на власній операційній діяльності.

Проектне перевезення найчастіше потрібне при здійсненні експортно-імпортних постачань негабаритних та великовагових вантажів, які необхідно перевозити розібраними на модулі. У разі проектного перевезення ми виконуємо увесь комплекс робіт, включаючи тимчасове зберігання, перевалку, митне оформлення вантажів, монтажні роботи на майданчику. Також ми беремо на себе обов’язки по отриманню спеціальних дозволів, по укладенню необхідних договорів, займаємося організацією відключення інженерних мереж на шляху прямування вантажу.

Модальність перевезення залежить від маршруту, габаритних розмірів, ваги вантажу, наявності необхідної інфраструктури. Ми пропонуємо оптимальну комбінацію різних видів транспорту: автомобільного, річкового, морського і / або залізничного транспорту. Незалежно від модальності постачання здійснюється по єдиному перевізному документу, що економить масу часу і коштів.

captcha
Введіть код

Я дозволяю обробку наданих персональних даних

Поля позначені * є обов'язковими до заповнення

/* */