Річковий і морський транспорт

Ми пропонуємо нашим клієнтам транспортування негабаритних великовагових вантажів річковим транспортом по Дніпру, Дністру, Тисі, Прут. Крім того, ми можемо організувати мультімодальні перевезення по каналу Рейн – Майн – Дунай , виконати навантажувально-розвантажувальні роботи або забезпечити тимчасове зберігання вантажів в портах Бургас, Варна, Констанца, Одеса, Іллічівськ, Маріуполь і інших портах України. У нас налагоджені міцні партнерські відносини з операторами основних портів, ми знаємо приймальну здатність, складські потужності основних портів. Ми знаходимося в тісному контакті з кращими судновласниками і агентами. У свою чергу, ми добре відомі і шановані. Ми маємо значний досвід мультимодальних перевезень між навігаційними каналами і автодорогами, виконуючи перевалку вантажів або перевезення вантажів на ролкерних суднах(RO – RO vessels).

Ми можемо виконати практично будь-який проект, пов’язаний з транспортуванням великовагового та негабаритного вантажу з використанням річкового або морського транспорту і працюємо з кращими фахівцями в цій області.

Для забезпечення змоги відстеження вантажу, транспортування і митних операцій ми розробляємо повний комплект необхідної документації.

captcha
Введіть код

Я дозволяю обробку наданих персональних даних

Поля позначені * є обов'язковими до заповнення

/* */