Негабаритні, великовагові перевезення

Основний бізнес компанії Холлеман Україна – це внутрішні і міжнародні негабаритні перевезення, а також внутрішні і міжнародні великовагові перевезення.

У нас є необхідне устаткування, знання, висококваліфікований персонал і ми пропонуємо якісні послуги з перевезення негабаритних великовагових вантажів.

Географія перевезень Холлеман Україна включає країни Східної Європи, Західної Азії і Західної Європи – і у будь-якій точці маршруту наші машини відповідають усім екологічним, технічним вимогам і усім нормам безпеки. Ми пишаємося власним автопарком, який складається з сучасних тягачів Mercedes Benz, DAF, Scania, Volvo з колісною формулою 4×2, 6×2, 6×4, 8×4 і причепів Broshuis, Faymonville, Goldhofer, Nooteboom, Meusburger.

Ми надаємо послуги з перевезення великовагових та негабаритних вантажів замовникам з різних галузей – будівництво, сільське господарство, харчова і хімічна промисловість, гірничодобувна промисловість, традиційна та альтернативна енергетика зарекомендувавши себе як надійний і відповідальний перевізник негабаритних і великовагових вантажів.

captcha
Введіть код

Я дозволяю обробку наданих персональних даних

Поля позначені * є обов'язковими до заповнення

/* */