Партнерство

ТОВ Холлеман Україна входить до групи транспортних компаній Холлеман з головним офісом в Румунії і виконує негабаритні перевезення, перевезення надважких вантажів. Холлеман Україна спеціалізується на виконанні проектних, мультимодальних перевезень, надає послуги з переміщення виробничого устаткування. Ми надаємо послуги оренди специфічного устаткування для підйому і переміщення великовагових вантажів(крани вантажопідйомністю до 1000 тонн, гідравлічні портали синхронного підйому).

Група Холлеман працює на європейському ринку перевезень небаритних та великовагових вантажів з 1997 року і встигла зарекомендувати на найвищому рівні. Так в 2001 році ми перевозили різдвяну ялину для Ватикану, а в 2012 році Холлеман став найбільшим перевізником вітрогенераторів в Східній Європі.

Економіка України залишається тісно інтегрованою з економіками країн СНД, а в недалекій перспективі асоціації з країнами Євросоюзу стане сполучною ланкою між економіками Східної і Західної Європи. В умовах глобалізації взаємодію економік різних країн неможливо представити без наявності добре налагоджених транспортних каналів.

Реалії сучасного бізнесу такі, що для подальшого розвитку або успішного протистояння зовнішнім загрозам  стає дуже важливим питання пошуку надійного партнера, і в Холлеман Україна готові до діалогу.

Не має значення, ви постачальник запчастин до вантажної техніки або шукаєте надійного партнера для розвитку бізнесу у сфері негабаритних і великовагових перевезень – ми завжди готові до взаємовигідної співпраці.

/* */