Наш колектив

Одним з найбільш важливих ресурсів є наш злагоджений колектив професіоналів, яким цікаво займатися своєю роботою. Кваліфікація наших співробітників підтверджується не лише усіма необхідними сертифікатами і дозволами, але і безліччю успішно виконаних проектів. Для нових співробітників, ми надаємо обширні програми з теоретичної і практичної підготовки.

Наш колектив налічує майже 200 чоловік і включає як штат офісних працівників, так і основний персонал – водії, механіки, слюсарі, електрики, кранівники та інші.

Наші колеги, що працюють в представництвах Холеман у інших країнах  – Румунії, Болгарії, Сербії, Молдові і Угорщині оперативно реагують на кожен запит, що дозволяє нам функціонувати як єдине ціле.

Незалежно від вашого статусу: партнер, постачальник, вже існуючий або потенційний клієнт – не соромтеся звертатися до нас з питаннями і пропозиціями про співпрацю.

Якщо ви хочете приєднатися до команди Холлеман Україна, відправте нам своє резюме за адресою hr@holleman.org.ua. Ваші дані будуть зареєстровані в нашій базі даних і у разі відкриття відповідної вакансії, наш менеджер по персоналу зв’яжеться з Вами.

/* */