Місія та цінності компанії

Холеман Україна надає послуги з транспортування негабаритних вантажів, великовагових вантажів, здійснює проектні перевезення і перевезення виробничих ліній. Виконує перевезення негабаритного, великовагового енергетичного і технологічного устаткування. Також Холеман Україна пропонує послуги оренди кранів, гідравлічних порталів і іншої техніки для підйому вантажів.

Місія Холеман Україна

Забезпечувати ринок перевезень негабаритних, великовагових вантажів, високоякісним сервісом за невисокими цінами навіть в найбільш віддалених регіонах країн Східної Європи і СНД.

Мета Холеман Україна

Залишатися лідируючою компанією у сфері негабаритних перевезень, транспортування великовагових вантажів.

Цінності Холеман Україна

Якість. Ми дбаємо про нашу репутацію. Для того, щоб залишатися лідируючою компанією на ринку ми прагнемо надати високоякісний сервіс кожному клієнтові. Ми підтримуємо якість наших послуг, раціонально інвестуючи засоби в модернізацію і розвиток парку машин і причепів.

Професіоналізм. Транспортування великовагових, негабаритних вантажів досить складний процес, що вимагає злагодженості роботи всіх підрозділів компанії. Ми створили згуртовану команду фахівців, що володіють значним досвідом. Бездоганний результат можна досягти лише за рахунок дисциплінованості, відповідальності і професіоналізму кожного співробітника.

Безпека. При перевезенні великовагового, негабаритного вантажу велика увага приділяється питанням безпеки, як вантажу, так і власного персоналу і устаткування. Ми проводимо інструктажі по техніці безпеки і практичне навчання правилам безпечній роботі на регулярній основі. Ми проводимо ретельну експертизу маршруту і страхування вантажів в обов’язковому порядку.

/* */