Історія

1997 – Заснування румунської компанії, мажоритарний акціонер – компанія Holleman Holding BV(м.Breda), голландська сімейна компанія що працює на ринку з 1945 року. Голландська компанія Holleman була лідером в області міжнародних негабаритів і ваговитих транспорту, і мала парк із понад 200 одиниць спеціалізованих тягачів і 70 кранів різних типів і потужностей. Детальніше про Holleman Breda ви можете знайти на сторінці Facebook.

holleman-transport-Vatican-Christmas-TreeКомпанія Холлеман в Румунії почала свою діяльність, маючи в розпорядженні один Iveco Turbostar і досвід, успадкований від материнської компанії. Грамотний менеджмент, гнучкість стратегії розвитку, значні інвестиції в парк тягачів і причепів дозволили стати лідируючою транспортною компанією в Східній Європі. Наші клієнти оцінили якість послуг, що надавалися, пунктуальність і відповідальність.

2001 – Румунія запропонувала Його Святості, Папі Римському, Іоанну Павлу ІІ транспортувати з Австрії у Ватикан Різдвяну ялинку. Висота дерева(довжина на причепі) складала 24м, діаметр крони 9,5 м. Ця робота була виконана нашою компанією, що є визнанням факту лідерства Holleman в області перевезень негабаритних вантажів, яскравим підтвердженням того, що ми в змозі виконувати важливі проекти, у тому числі на міжнародному рівні. Виконання цього проекту було високо оцінене.

2004 – румунський засновник компанії і нинішній менеджер компанії викупив усі акції Holleman Holding BV, оскільки компанія потребувала підтримки в країнах Західній Європі. Половина акцій компанії була продана німецькій компанії Peter Schwandner Transport & Logistik GmbH. Участь німецького інвестора посилила позиції і дозволила вийти на якісно новий рівень надання послуг. Компанія почала використати систему Планування Ресурсів Підприємства(ERP) створену для управління вузькоспеціалізованим транспортним бізнесом.

2005 – 2006. У цей період була проведена значна модернізація і розширення парку тягачів і напівпричепів. З 2006 року ми почали надавати послуги з перевезення великовагових вантажів вагою до 315 тонн з використанням власного устаткування.

2006 – відкриття підрозділу Холлеман у Болгарії.

2007 – відкриття підрозділу в Молдові Holleman East Srl.

2008 – відкриття підрозділів в Сербії – Holleman Transport D.O.O., Угорщині – Holleman Special Transport Hungary, Україні – ТОВ Холлеман Україна.

2009 – відкриття нового бізнесу в області сервісного обслуговування вантажних автомобілів.

2010 – 2012 – група компаній Холлеман найбільший перевізник вітрогенераторів в Східній Європі.

/* */