Про компанію

Холлеман Україна входить до групи компаній Holleman, яка без перебільшення є однією з самих компетентних у сфері транспортування негабаритних та великовагових вантажів в Східній Європі. Так відділення компанії працюють в Румунії, Болгарії (Rousse), Сербії, Угорщині, Молдові. Peter Schwandner Logistik & Transport GMBH компанія – партнер в Німеччині.

Положення лідера у галузі перевезення великовагових і негабаритних вантажів обумовлене наявністю великого парку різної спеціалізованої техніки, значними інвестиціями в розвиток. Що не менш важливо, Холлеман Україна зібрала унікальну команду висококласних фахівців із значним досвідом у сфері міжнародних перевезень негабаритних, великовагових вантажів, проектних і мультімодальних перевезень.

Положення лідера на ринку транспортування негабаритних вантажів, великовагових вантажів, а так само у сфері проектних перевезень забезпечується якістю послуг, пунктуальністю і відповідальністю.

Ми використовуємо власну систему управління і спеціально розроблене в рамках системи програмне забезпечення для управління внутрішніми бізнес-процесами. Це дає нам конкурентну перевагу на ринку і дозволяє нашим клієнтам і партнерам здійснювати планування і управління комунікаційними потоками, спрощує управління замовленнями, значно скорочує терміни підготовки до транспортування і забезпечує ефективне управління робтами.

Окрім надання послуг з транспортування великовагових, негабаритних  вантажів, Холлеман Україна може запропонувати наступні послуги:

  • Оренда гідравлічних підіймальних порталів, переміщення виробничих ліній і устаткування. Монтажні і такелажі роботи;
  • Монтаж вітрових електростанцій;
  • Оформлення дозвільної документації на транспортування ваговитих вантажів, вантажів негабаритів;
  • Проектні і мультімодальні перевезення;
  • Транспортування вантажів під митним контролем;
  • Ескорт негабаритного вантажу автомобілями прикриття;
  • Експедиторські послуги – підбір транспорту і оптимізація ланцюга постачань;
/* */